Haber Detayı
15 Nisan 2017 - Cumartesi 21:19
 
GÜSİAD Gümüşhane şubesinde görev değişimi
Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Gümüşhane Şubesi başkanı Murat Akçay, görevini Ali Ateş’e devretti.
GÜMÜŞHANE Haberi


Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Gümüşhane Şubesi başkanı Murat Akçay, görevini Ali Ateş’e devretti.

Uzun süredir GÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanlığı görevini yürüten Akçay, kendi isteğiyle bu görevinden ayrıldıktan sonra yapılan yönetim kurulu toplantısında başkanlığa Ali Ateş seçildi.

GTSO Toplantı Salonunda bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri görev dağılımını da yaptı. Buna göre Şube Başkanlığına Ali Ateş, Başkan Yardımcılıklarına Celal Akın Aydın, Leyla Bostancı, Şaban Metintaş, Genel Saymanlığa Bayram Canlı, Genel Sayman Yardımcılığına Hüseyin Köprülü, Genel Sekreterliğe Mustafa Akbulut, Genel Sekreter Yardımcılığına Gökhan Kömürcüoğlu, üyeliğe Murat Akçay ve Yusuf Kullukçu getirildi.

Toplantıda yaptığı açıklamada GÜSİAD olarak şehrin sorunlarına yapabilecekleri ne varsa o yönde katkı koymaya çalışacaklarını belirten Başkan Ali Ateş, "Sivil toplum örgütlerinin kuruluş amaçları bulunduğu şehre katkı verecek projeleri oluşturmaktır. Bizde bundan sonra bugüne kadar olduğu gibi bu yöndeki faaliyetlerimize devam edeceğiz. Yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: (GG) - gümüşhane.gen.tr Editör: İbrahim Yavuz
 
Etiketler: GÜSİAD, Gümüşhane, şubesinde, görev, değişimi,

Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı Haber Scripti Haber Sistemi Haber Paketleri