Haber Detayı
15 Nisan 2017 - Cumartesi 13:46
 
Kelkit'te Evet Mitingi
Ak Parti ve MHP tarafından Kelkit’te 'Büyük Türkiye büyük Gümüşhane için evet mutabakat yürüyüş ve mitingi' düzenlendi.
KELKİT Haberi 

Ak Parti ve MHP tarafından Kelkit’te 'Büyük Türkiye büyük Gümüşhane için evet mutabakat yürüyüş ve mitingi' düzenlendi. Yürüyüşe, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı  Ak Parti            Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, Ak Parti Milletvekili Hacı Osman Akgül, Ak Parti İl Başkanı Celalettin Köse, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Kelkit Belediye Başkanı  Ak Parti ve MHP ilçe  başkanları, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, belediye başkanları ve parti yöneticileri katıldı.
 

Davul Zurna eşliğinde Kelkit Müftülük Önünden   başlayan yürüyüşe halktan katılımın yoğun olduğu  gözlendi.Hükümet önündeHazırlanan platformda konuşan  TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Milletvekili Cihan Pektaş, 16 Nisan'da yapılacak referandumda neden 'evet' dediklerini açıkladıktan sonra, "Büyük Türkiye için, aydınlık yarınlar için 'evet' diyelim" dedi.

 

" Ülkemiz önemli bir viraja giriyor 16 Nisan’da ülkemizin kaderini değiştirecek bir karar vereceğiz bu kararımız evet olacak  ülkemiz 17 Nisan sabahı bütün bu planları inşallah çözülmüş olarak uyanacağız. Ülkenin birlik, bütünlüğü söz konusu olduğu zaman her şeyi bir kenara bırakan milliyetçi muhafazakar kesim bu sefer de ülke için, millet için bir araya gelerek oyunları bozacaktır" diye konuştu.

 

Kaynak: (HK) - Haber Kelkit Editör: İbrahim Yavuz
 
Etiketler: Kelkit'te, Evet, Mitingi,

Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı Haber Scripti Haber Sistemi Haber Paketleri